PROGRAMY NAPRAWCZE (RESTRUKTURYZACJE)

a

Skutki obecnego kryzysu gospodarczego są odczuwalne przez wszystkich przedsiębiorców. W sytuacjach, w których przedsiębiorstwo osiąga słabsze wyniki od oczekiwanych, lub wręcz chyli się ku upadkowi a wdrażane dotychczas zmiany nie przynoszą spodziewanych efektów, może warto skorzystać z usługi niezależnego, zewnętrznego, obiektywnego doradcy,, eksperta zarządzania, analityka finansowego.

Firmom znajdującym się w sytuacjach kryzysowych oferujemy pomoc w odzyskaniu równowagi gospodarczej poprzez przygotowanie i wdrożenie procesu restrukturyzacji naprawczej (program naprawczy).

Nasze usługi:

Współpracujemy z renomowanymi kancelariami prawnymi o zasięgu ogólnopolskim specjalizującymi się w procesach restrukturyzacji sądowej, upadłościach, oddłużaniu spółek, itp.

 

Zapraszamy do współpracy:

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest SCF Spółka z o.o. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

 

SCF na pomoc przedsiębiorcom - skuteczna restrukturyzacja spółek

Wiele negatywnych czynników takich jak szalejąca inflacja sprawiają, że wiele przedsiębiorstw cierpi z powodu przewlekłych spadków sprzedażowych. Pomóc mogą oferowane przez nas programy naprawcze oraz restrukturyzacje, które są niezawodne niezależnie od branży.

Restrukturyzacja firmy – nasze sposoby

Restrukturyzacja firmy z nami to przede wszystkim bazowanie na sprawdzonych sposobach, które niemal natychmiast dają korzystne efekty. Nie rzucamy słów na wiatr – u nas liczą się czyny oraz bazowanie na niezawodnych technikach.

W swojej ofercie posiadamy wiele różnego rodzaju możliwości wybrnięcia z kryzysu nawet podczas wielu zagrożeń. Będzie to przede wszystkim diagnoza sytuacji.

Restrukturyzacja firmy oraz restrukturyzacja spółki nie mogą odbywać się bez oceny, jak właściwie działa w konkretnym przedsiębiorstwie kwestia organizacyjna, operacyjna lub marketingowa.

Następnie oferujemy przedsiębiorcom niemniej ważną analizę różnych zagrożeń – w tym przypadku szacujemy ryzyko upadłości przedsiębiorstwa, czyli tak zwane sygnały ostrzegawcze.

Nasze programy restrukturyzacyjne – kiedy warto się na nie zdecydować?

Programy restrukturyzacyjne opracowane przez naszych specjalistów sprawiają, że firma szybko może podnieść się nawet po dotkliwym kryzysie. Właśnie dlatego tak wiele osób zwraca się do nas po szybką oraz skuteczną pomoc.

Restrukturyzacja naprawcza do swojego prawidłowego funkcjonowania potrzebuje specjalistów z wielu zakresów. Mowa tutaj zarówno o księgowości, prawie, marketingu lub finansach. W naszej firmie można znaleźć wielu takich fachowców, którzy dokładnie wiedzą, jaką pomoc zaoferować.

Restrukturyzacja zadłużenia firmy oraz program naprawczy przedsiębiorstwa muszą być jednak wprowadzane szybko, od czasu spadku sprzedażowego. Tylko wtedy można liczyć na sprawne przywrócenie dawnych wyników finansowych.

Restrukturyzacja w firmie - kto powinien skorzystać z naszej oferty?

Restrukturyzacja spółek oraz restrukturyzacja w firmie z naszym udziałem powinna być brana pod uwagę przez osoby, które nie lubią ryzykować. Nasze sposoby są nie tylko skuteczne, ale również sprawdzone. Dzięki temu jesteśmy w stanie dać gwarancję zadowolenia oraz rozwiązania nawet najtrudniejszego problemu.

Nasza restrukturyzacja przedsiębiorstw działa na zasadzie raportu. Uwzględniamy między innymi obniżenie kosztów działalności, restrukturyzujemy kwestię zatrudnienia oraz co najważniejsze – zmieniamy strukturę źródeł finansowania. Wszystkie te elementy dają idealny plan naprawczy firmy, który z pewnością odmieni życie wszystkich przedsiębiorców.

Restrukturyzacja finansowania firmy – gdzie nas znaleźć?

Restrukturyzacja finansowa firmy to tylko jedna z wielu różnorodnych propozycji pomocy, którą oferuje nasze przedsiębiorstwo. Właśnie dlatego warto odwiedzić naszą stronę internetową, aby zapoznać się z innymi usługami.

Oprócz usługi takiej jak restrukturyzacja firmy oferujemy również wyceny przedsiębiorstw oraz sposoby ich finansowania. Zapraszamy do kontaktu!